Навигатор

Голова ЗОДА з народним депутатом та міським головою відвідали Бердянський порт

17 вересня голова ЗОДА Костянтин Бриль, народний депутат України Олександр Пономарьов, міський голова Володимир Чепурний завітали в Бердянський порт, щоб оглянути місце дислокації броньованих катерів ВМС України та умови побуту військовослужбовців. Зустрічали високопосадовців керівник ДП “БМТП” Олександр Трощенков”, начальник Бердянської філії АМПУ Олександр Барчан разом з заступником командуючого Військово-морських сил України Ігорем Ступницьким.

Минулого тижня до Бердянська прибули два малих броньованих катери типу “Гюрза” — “Кременчук” та “Лубни”. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні  РНБО України та ухвалено Президентом. Роботами з перевантаження техніки, яка прибула до порту суходолом та спуском її на воду займався колектив Бердянського морського торговельного порту. Керівництво ВМС високо оцінило роботу бердянських портовиків, які, традиційно, якісно та оперативно впорались з поставленим завданням.

Військові ознайомили держслужбовців з технічними характеристиками катерів. Голова ЗОДА Костянтин Бриль відзначив, що посилення військової присутності України в Азовському морі пов'язано з агресивними діями Російської Федерації.

Під час попереднього візиту Костянтина Бриля до Бердянського морського торговельного порту, керівник підприємства Олександр Трощенков повідомив голову ЗОДА про конфліктну ситуацію з одним із приватних портових операторів, який створює ускладнення в роботі державного порту. Повернувшись до цього питання, Костянтин Бриль знову запевнив, що всіляко сприятиме розв'язанню конфлікту в законний спосіб.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX