Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Головне з прес-конференції міського голови Володимира Чепурного

Стратегічні плани міської влади щодо облегшення участі бердянців в сплаті послуг за теплопостачання, причини затягування ремонту покрівель на об’єктах житлового масиву міста, санітарно-епідеміологічний стан в місті – ключові питання прес-конференції міського голови Володимира Чепурного.

Жодних міських програм по вдосконаленню системи теплопостачання для зменшення вартості надаваних послуг користувачам, бердянські чиновники не планують

Одне з ключових питань, яке обговорили на традиційній прес-конференції міського голови Володимира Чепурного стосувалось стратегічного бачення представників влади системи теплопостачання міста. Нові тарифи бердянської «Тепломережі» з початком опалювального сезону стануть відчутними для кожної бердянської сім’ї. Перспектива оплати 2-3 тис. грн. вже сьогодні шокує користувачів. Тож не дивно, що мешканці міста всерйоз задумуються над альтернативними видами теплопостачання.

Відповідно до офіційної інформації, яку на апаратній нараді при міському голові озвучила в.о. начальника управління ЖКХ Ірина Шелепова, на законодавчому рівні заборонено надавати дозвіл на обладнання автономного опалення. Це й повторив і міський голова Володимир Чепурний. Більше того, очільник міста переконаний, що і масових заявок на обладнання індивідуального опалення в Бердянську не буде.

Наскільки реально запровадити енергозаощаджувальні заходи, що призвели б до зменшення оплати за тепло, намагались вияснити журналісти, запропонувавши декілька варіантів.

- обладнання багатоквартирних будинків лічильниками теплопостачання. Ця проблема є актуальною для всієї країни;

- встановлення індивідуальних лічильників безпосередньо в квартирі абонента;

- монтування індивідуальних теплових пунктів, що дозволило б самостійно регулювати рівень подачі тепла на будинок;

- будівництво міні котелень на альтернативних видах палива – як альтернатива монополісту «Тепломережі».

Коментуючи озвучені пропозиції представники влади відзначили, що в цьому році в п’яти ОСББ планують встановити індивідуальні теплові пункти, за підсумками опалювального сезону можна буде визначити їх ефективність. Будівництво міні котельних можливо лише на околицях міста, оскільки альтернативні види палива можуть забруднювати атмосферу. Необхідність встановлення лічильників теплопостачання на будинки житлових масивів чиновники підтвердили. Однак, окрім загальних фраз, конкретних заходів, які б запроваджувались представниками міської влади по зменшенню тарифів на тепло в Бердянську не озвучувалось.

Ремонт покрівель багатоквартирних будинків не розпочинається через відсутність підрядної організації

Як відзначив міський голова Володимир Чепурний для нього особисто також було неприємним сюрпризом, що в Бердянську досі не розпочався ремонт покрівель. Причина – жодна з будівельних фірм міста не виявила бажання займатись даним видом робіт. Спеціалістам виконкому вже надано розпорядження про пошук підрядної організації в Мелітополі, Маріуполі та Запоріжжі.

Холерної палички в Бердянську немає – за наклеп міська влада вимагає спростувань від одного з центральних телеканалів України

В минулу суботу в ефірі ТРК «Україна» прозвучала інформація про виявлення холерної палички в Бердянську, - розповів мер Володимир Чепурний. – Ми надіслали спростування на адресу телеканалу, в разі якщо в ефірі ТРК «Україна» не пролунає офіційних вибачень, ми звернемось до суду.

Жодних інфекцій в акваторії затоки не виявлено, - розповіла Юлія Дойнова. – Інфекційне відділення працює в штатному режимі. Наразі в лікарні перебуває 20 дорослих і 15 дітей із діагнозами ротавірусної інфекції, захворюваннями кишківника та ін.

Обладнання сучасного сервісного центру з надання адміністративних послуг з порядку денного не знято

Колишня команда управлінців активно просувала ідею обладнання центру надання адміністративних послуг на першому поверсі мерії. Це дозволило б підвищити рівень надаваних послуг і відчутно економило б час громадян на оформлення тієї чи іншої документації.

- Ми плануємо реалізувати цей проект, однак існує декілька перепон – найголовніша це вартість проекту, - відзначила керуюча справами міськвиконкому Олена Фойт.

- Ми пройшли відбірковий етап конкурсу, очікуємо, коли буде оголошено другий. За його підсумками стане відомо, чи отримає Бердянськ кошти на реалізації даного проекту, - відзначила заступник міського голови Ірина Плющій.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX