Навигатор

Голову ЗОДА Олександра Старуха ознайомили з проблемами ДП “БМТП”

В ході робочого візиту до Бердянська, Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух провів робочу нараду з керівництвом міста. Міський голова Валерій Баранов коротко охарактеризував економічні проблеми державного порту, а керівник підприємства Микола Таранов озвучив один з варіантів дієвої допомоги керівництва області у сприянні перезарахування податкових платежів.

В.о. директора ДП “БМТП” озвучив один із заходів, які можуть сприяти покращенню економічного становища на підприємстві і, які можна впровадити за підтримки керівництва області. Йдеться про перезарахування податкових платежів, які раніше державний порт авансом заплатив наперед.

В період, коли “Бердянський морський торговельний порт” ефективно працював, нашим підприємством було сплачено авансом 6,2 млн. грн податкових платежів. Ця сума була перерахована, як податок на прибуток. На сьогодні порт несе збитки і ми були б дуже вдячні, якби разом з нами керівництво області сприяло позитивному вирішенню питання про перезарахування вже сплаченого податку в рахунок іншого виду оподаткування. Подібні приклади по країні і в морській галузі вже є, тому розраховуємо на підтримку, - звернувся Микола Таранов до Голови ЗОДА Олександра Старуха.

Міський голова Валерій Баранов підтримав ініціативу керівництва Бердянського морського торговельного порту і також запропонував очільнику області провести розширену нараду з представниками найбільших підприємств регіону, продукція яких спрямовується на експорт, для відновлення роботи з державним портовим оператором.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух запевнив, що керівництво області найближчими днями організує таку зустріч. Ці та інші питання Олександр Старух пообіцяв детально вивчити.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX