Навигатор

“Громадські слухання” на режимному об'єкті. Юристи “БМТП” попередили порушення законодавства

У вівторок, 17-го квітня, на території Бердянського порту, один із суб'єктів господарювання намагався провести “громадські слухання” на отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в повітря. На зібрання прийшли й співробітники ДП “БМТП”, щоб отримати інформацію, про який вид діяльності фірми йдеться і для яких потреб юридична особа намагається отримати дозвіл?

Юристи державного підприємства виявили одразу декілька суттєвих недоліків в організації проведення громадських слухань. По-перше, в оголошенні, яке було опубліковано в “Бердянских ведомостях” від 15 лютого 2018 року не було вказано, для яких потреб фірма намагається отримати дозвіл. По-друге, територія режимного об'єкту не може бути місцем проведення Громадських слухань, оскільки такий вид зібрання має бути повністю відкритий для всіх мешканців міста. Очевидно, що на територію порту пересічні громадяни потрапити не можуть.

На участь в “зборах” було запрошено юриста міськвиконкому Олега Новікова. Спеціаліст мерії одразу відзначив, що проводити Громадські слухання з порушенням законодавства не має жодного сенсу, оскільки їх результати можуть бути оскаржені в судовому порядку і в підсумку відмінені. Тому він запропонував пройти процедуру організації Громадських слухань належним чином. І вже потім розглянути питання по суті.

В підсумку Громадські слухання 17-го квітня на території Бердянського порту проведені не були. Однак спроба маніпулювати процедурою Громадських слухань в інтересах приватного підприємства потребує особливої уваги від влади.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX