Навигатор

Громадські слухання затвердили проект землевідведення 22 га під територію ДП “БМТП”

В міськвиконкомі відбулись громадські слухання за участі активістів комітетів мікрорайонів “Центр міста”, “32-й округ” та “Ліски”. Мешканцям представили детальну схему “Бердянського морського торговельного порту” та детальний план території ДП “БМТП”.

Заступник директора “БМТП” Катерина Марченко повідомила, що для завершення процедури оформлення земельної ділянки, на якій розташовані основні виробничі потужності державного підприємства, необхідно затвердити детальний план. Наразі з Держгеокадастру є позитивні висновки по 3-м причалам.

Розробником проекту виступив архітектор Олександр Білоусов, який повідомив, що детальний план повністю відповідає містобудівній документації. За його словами, 22 га ДП “БМТП” з будівлями та енергослужбами планується модернізувати та розвивати.

Міський голова Володимир Чепурний, депутати Володимир Безверхий та Микола Рудницький, голова комітету мікрорайону “Центр міста” Інна Щетиніна та інші присутні в залі підтримали детальний план території “БМТП” для розміщення та експлуатації будівель та споруд морського транспорту.

Ми оформлюємо право постійного користування на земельні ділянки, які в подальшому будуть передані ДП “БМТП”. На схемі відображено кожен сантиметр порту. Тут не передбачено жодних сторонніх осіб. Це все територія ДП “БМТП”, - резюмувала Катерина Марченко.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX