Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Громадський бюджет - з жовтня оголошується прийом проектів

З 17-го жовтня мешканці міста зможуть вносити свої проекти по благоустрою міських територій. Загальна сума громадського бюджету – 1,5 млн. грн. Запроваджувати проекти будуть вже у 2017 році.

У міськвиконкомі відбулось перше засідання робочої з групи з реалізації Громадського бюджету. Згідно порядку денного необхідно було визначити дату початку збору проектів та визначитись з особливостями проведення голосування для визначення кращих пропозицій, які надішлють мешканці міста.

Приймати проекти члени комісії вирішили з 17-го жовтня. До цієї дати буде проводитись роз’яснення основних положень Громадського бюджету активістам комітетів мікрорайонів, буде розроблено сайт, а точніше, бердянський майданчик, на який зможуть завантажувати свої пропозиції мешканці міста.

Голосування за проекту відбуватиметься по двом напрямкам – в онлайн режимі та в центрах громадських ініціатив, де всі охочі зможуть віддати свій голос за той чи інший проект. Надсилати свої пропозиції по вдосконаленню міського благоустрою мешканці міста зможуть впродовж місяця, починаючи з 17-го жовтня.  Впродовж наступних 14-ти днів будуть оцінюватись проекту, після чого оголосять остаточні результати конкурсу.

Нагадаємо, Громадський бюджет – це унікальна можливість активним мешканцям міста долучитись до розподілення бюджетних коштів. 1,5 млн. грн. будуть розподілені між проектами, які запропонують бердянці.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX