Навигатор

Громадський транспорт, зливостоки, озеленення, ремонт вулиць — ключові теми прес-конференції Володимира Чепурного

З лютого в Бердянську прес-конференції міського голови відбуваються один раз на два тижні.  Чергова зустріч з міськими журналістами видалась насиченою та інформативною.

Укртрансбезпека перевіряє громадський транспорт Бердянська

Після виходу з ладу декількох маршрутних таксі під час рейсу, міський голова Володимир Чепурний запросив в Бердянськ спеціалістів Укратрансбезпеки. За словами мера, після проведення комплексної перевірки всього автобусного парку громадського транспорту, міська влада визначиться з подальшими діями по відношенню до перевізників. Однак, Володимир Чепурний вкотре наголосив, що готовий вдатись до рішучих дій в питанні взаємодії з перевізниками.

В Бердянську з'явиться ботанічний сад?

Міський голова Володимир Чепурний не полишає надії створити в Бердянську парк, на кшталт ботанічного саду. Київська фірма “Ева” вже надіслала ескізний проект центру відпочинку. Вартість всього проекту перевущує 400 тисяч гривень. На даному етапі мер Бердянська не переконаний, що депутати підтримають виділення такої суми на розбиття зеленого центру. Однак, Володимир Чепурний зазначив, що це питання розглянуть восени.

В Бердянську мають намір відремонтувати всю систему зливостоків

Боротись із калюжами в різних частинах міста, міська влада вирішила радикальния шляхом. Спеціалісти розробляють програму комплексної реконструкції всієї зливосточної системи міста. За інформацією Григорія Горячова до Бердянська запрошували спеціалістів, які надали свої рекомендації, щодо першочергових заходів із ремонту зливостоків.

Володимир Чепурний звернувся до Укрзалізниці з вимогою відремонтувати всі переїзди в місті

Зі встановленням стабільної температури не менше 10 градусів тепла, в Бердянську розпочнеться ремонт доріг. До літа обіцяють завершити ремонт спуску по “Середній горі” і продовжити капітальний ремонт Східного проспекту. Роботи на цьому обєкті мають бути завершені до літа. Крім того, Володимир Чепурний наголосив, що він звернувся  до Придніпровської залізниці з вимогою знайти можливість відремонтувати всі переїзди через колії в місті. Мер розраховує в цьому році добитись позитивного вирішення проблеми.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX