Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Ігоря Богданова призначено ректором БДПУ

 Вчора, 21 червня, Бердянський державний педагогічний університет отримав повноцінного ректора. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки ним призначено Ігоря Богданова. Нагадаємо, що 24 травня у БДПУ відбулися вибори серед кандидатів на посадуц ректора. За їх результатами перемогу здобув Ігор Богданов Ігор - 231 голос і 51 відсоток з 457-ми, хто проголосував. Екс-ректор Вікторія Зарва, яку підтримував інформаційними та іншими ресурсами народний депутат України Олександр Пономарьов, отримала 151 голос і 33 відсотки тих, хто проголосував.

 Богданов - доктор педагогічних наук, професор кафедри технічних дисциплін факультету фізико-математичного та технологічного освіти, Заслужений діяч науки і техніки України, працював першим проректором Бердянського державного педагогічного університету, голова спеціалізованої вченої ради. Народився 6 березня 1967 року в Бердянську, закінчив загальноосвітню школу №16. У 1991 році з відзнакою закінчив Запорізький машинобудівний інститут.
У 2010 році був призначений проректором з наукової роботи БДПУ, в подальшому - першим проректором. За час його перебування на посаді в БДПУ вперше в історії університету відкрито докторантуру (2011), розширено перелік наукових спеціальностей в аспірантурі та докторантурі, створено дві спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій, розпочато видання серій наукових збірників "Наукові записки Бердянського державного педагогічного університету".

 

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX