Навигатор

«InCo Forum-2019» - Запорізька область відкрита до інвестицій

17-го жовтня в Запоріжжя відбувся дискусійний день в рамках Міжнародного форуму інновацій та кооперації «InCo Forum-2019». Представники посольств європейських країн, керівництва обласної державної адміністрації, підприємств області обговорили перспективи залучення інвестицій та інновацій до регіону.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок, представники посольств Норвегії, Швеції, Грузії відзначили потужні інвестиційні можливості регіону для реалізації різноманітних проектів. Зокрема, сонячні та вітроелектростанції  вже активно зводяться в області, очікується, що в подальшому їх кількість буде зростати. Для цього створено всі умови і влада висловила готовність максимально сприяти реалізації цих та інших проектів.

В контексті озвучених перспектив, досвід роботи бердянських портовиків з перевантаження негабаритного вітроенергетичного обладнання суттєво полегшує залучення нових інвесторів, адже логістика та технологія обробки імпортного обладнання вже налагоджена під час будівництва двох черг Приморської ВЕС і Запорізької вітроелектростанції, обладнання до якої наразі приймає порт Бердянськ.

В рамках форуму було відкрито виставку, де в складі інформаційного стенду про місто Бердянськ свої матеріали представив і Бердянський морський торговельний порт.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX