Навигатор

Інформаційний день в мерії: питання і відповіді Володимира Чепурного

На традиційному інформаційному дні в мерії до міського голови і представників його команди від міських журналістів лунали запитання про виконання рішень судів, які стосуються діяльності виконавчих органів влади, відносини з тепломережею в питанні утеплення тепломереж, процес створення притулку для тварин та ін.

Чиновники мерії виконуватимуть рішення судів

Міський голова Володимир Чепурний прокоментував, що всі рішення судів, в яких постановляється відміна тих чи інших рішень сесії чи виконавчого комітету представники міської влади виконуватимуть в обов'язковому порядку. Конкретно щодо постанови про відміну рішення про організацію літніх ярмарків Володимир Чепурний заявив наступне:

Я поставив своїм підлеглим завдання боротися з мафіозними рішеннями попередньої влади. Помилку ми обов'язково виправимо. Всі рішення судів, які вступили у законну силу ми обов'язково виконуватимемо, - заявив міський голова Володимир Чепурний.

Тепломережа має виконати свій обов'язок і до початку опалювального сезону утеплити мережі

Міський голова Володимир Чепурний заявив, що під час об'їзду мікрорайонів, в Колонії помітив, що на вул. Руднєвої тепломережа повністю оголена. Поряд з цим керівництво “Тепломережі” заявляє пр систематичне утеплення мереж в рамках підготовки до опалювального сезону. Мер Володимир Чепурний запевнив, що відповідне завдання буде поставлено перед керівником “Тепломережі” і до початку опалювального сезону мережі буде утеплено.

Створення притулку для тварин

Більше року в Бердянську тривають дискусії щодо створення притулку для тварин. З міського бюджету виділялись кошти на придбання вольєрів, вилов, перевезення, вакцинацію та стерилізацію тварин.

За інформацією заступника міського голови Григорія Горячова станом на сьогодні виготовлено 2 вольєри, ще 4 мають бути виготовлені найближчим часом. Сама споруда, в якій планується розмістити притулок для тварин має бути огороджена металевою сіткою. Коли будуть завершені ці роботи Григорій Горячов не уточнив.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX