Навигатор

Інформаційний день з Володимиром Чепурним

Чергова прес-конференція міського голови Володимира Чепурного та членів його команди видалась вкрай насиченою. На першому інформаційному дні цього літа, журналісти підняли практично всі гострі питання життєдіяльності міста: безпритульні тварини, тарифи на воду, громадський транспорт, та ін.

Тарифи на воду

На цьому тижні на офіційному порталі Бердянської міської ради з'явилась офіцінйа інформація, про направлення до НКРЕ розрахунків КП “Бердянськводоканал” на підвищення вартості водопостачання та водовідведення в Бердянську. 

Розрахункова вартість послуг складає:

- централізованого водопостачання – 15,43 грн. за 1 м3 (без ПДВ)

- централізованого водовідведення – 12,17 грн. за 1 м3 (без ПДВ)

- з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 16,35 грн. за 1 м3 (без ПДВ)

- з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 12,86 грн. за 1 м3 (без ПДВ)

Офіційна позиція міської влади з приводи причини другого за останні півтора року підвищення тарифу – зростання мінімальної заробітної платні в Україні. В попередніх розрахунках заробітна платня співробітників Бердянськводоканалу була закладена на рівні минулорічної.

Високі тарифи на воду – головний біль бердянців останнього десятиліття. Мешканці курортного містечка, фактично, перебувають у васальній залежності від Запоріжжяоблводоканалу, на балансі якого знаходиться Каховський водогін, по якому вода транспортується до Бердянська.

На інформаційному дні в мерії, відповідаючи на запитання журналістів Володимир Чепурний підкреслив, що сподівається в наступні три роки домогтись передачі на баланс до комунальної власності Бердянська Каховського водогону. Крім того, стратегічним завданням для міського голови є ремонт каналізаційних колекторів та очищення річки Берда, як альтернативного джерела водопостачання міста.

Безпритульні тварини

Десятки безпритульних собак, які збиваються у зграї не лише псують імідж Бердянська, як міста-курорту, а є прямою загрозою життю та здоров’ю мешканців. Факти нападу собак на людей цієї весни є яскравим тому підтвердженням.

Вирішити проблему з бродячими тваринами представники влади, поки що не змогли. На допомогу бердянським чиновникам прийде організація «4 лапи», яка простерилізує в Бердянську 300 безпритульних собак. Нагадаємо, ця організація вже приїздила в наше місто в 2015-му році і спільно з ГО «Товариство захисту тварин» проводили стерилізацію та вакцинацію, як домашніх, так і вуличних тварин.

Громадський транспорт

В Бердянську відбувся конкурс на визначення переможців в сфері пасажирських перевезень. Спеціально створена комісія в мерії обрала підприємців, які працюватимуть в цій сфері наступні 5 років.
На інформаційному дні в мерії, Володимир Чепурний наголосив, що представники влади жорстко контролюватимуть діяльність перевізників і вразі виявлення 3-х порушень, угоду з ними буде розірвано. В свою чергу, начальник транспортного відділу міськвиконкому Ірина Удовиченко акцентувала увагу журналістів, що однією з обов’язкових умов конкурсу було обладнання автомобілів відереєстраторами, спрямованими в салон. Така система відеоспостереження вводиться з метою підвищення культури спілкування між водієм та пасажирами.

Наповнення міського бюджету в І півріччі

За перше півріччя було отримано 172 млн. грн, це на 51 мільйон гривень більше, ніж торік Загальне перевиконання бюджету складає 29,4 млн грн. Приріст в порівнянні з минулим роком становить 42%, основною причиною збільшення є зміни у податковому законодавстві (зокрема, підвищення мінімальної заробітної плати).

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX