Навигатор

Кабмін з травня знизить соціальні нормативи на опалення будинків

Кабінет міністрів знизить соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з 1 травня 2017 року.

Відповідна урядова постанова від 6 лютого 2017 р. № 51 оприлюднена на Урядовому порталі пише Укрінформ.

Зокрема, переглянуто соціальні нормативи використання: теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та / або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

Переглянуто також нормативи використання електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВтг до 51 кВтг на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Переглянуто нормативи споживання природного газу для індивідуального опалення: з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Крім того, переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення у багатоповерхових будинках.

Як прокоментували постанову в Секретаріаті Кабінету, нормативи були переглянуті з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

Зазначається також, що відповідне рішення уряду не передбачає здійснення перерахунку розмірів діючих розмірів субсидій у поточному опалювальному сезоні, оскільки набирає чинності з 1 травня 2017 року.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX