Навигатор

Колектив Бердянського морського торговельного порту звернувся до керівництва країни

За результатами мітингу, який відбувся біля будівлі управління "БМТП" 6-го квітня на підтримку керівника Миколи Ільїна, трудовий колектив направив на ім'я Президента України, Прем'єр-міністра та Генерального прокурора офіційне звернення з підписами співробітників підприємства.

Звернення трудового колективу
ДП «Бердянський морський торговельний порт»
(у порядку Закону «Про звернення громадян»)

Шановний Петре Олексійовичу!
Шановний Володимире Борисовичу!
Шановний Юріє Віталійовичу!

Трудовий колектив ДП «Бердянський морський торговельний порт» глибоко стурбований ситуацією, яка склалася навколо нашого підприємства.

Наш  порт – це рентабельне містоутворююче, стратегічно та економічно важливе для держави підприємство, яке витримує величезні навантаження у вигляді значних відрахувань до державного бюджету, що підтверджується офіційними результатами роботи за 2016 рік:

  • перероблено  3 мільйони  461 тис. тн. вантажів;
  • отримано прибутку 200 мільйонів  гривень;
  • сплачено податків до бюджетів всіх рівнів 390 мільйонів гривень.

Та, незважаючи на позитивні результати роботи державного підприємства, на якому сумлінно працює, отримуючи достойну заробітну плату, більше 1200 працівників, та численні Звернення до адміністрації Президента, Кабінету міністрів, Міністерства інфраструктури, ні розуміння, ні підтримки по знищенню корупційних схем, перешкоджанню відкриття  замовних кримінальних справ, ми не отримуємо.

Замість надання допомоги у вирішенні складних  питань  організації співпраці підприємств з органами влади, вона ставить порти на межу виживання, намагаючись усіма засобами довести державні підприємства до банкрутства.

Одним з таких засобів є внесення до реєстру портових операторів, всупереч Закону «Про порти», комерційної структури ТОВ  «Аскет Шиппінг», яке не має на території порту жодних  потужностей для перевалки вантажів, та не інвестувало у розвиток порту ні копійки. Це призвело до втрати державним підприємством  біля 1 млн. тонн зернових вантажів. Тільки за другу половину 2016 року ДП «БМТП» понесло збитків у розмірі 20 925 000 грн, а Український бюджет не отримав 9 мільйонів грн. податків.

Незрозумілою та згубною є кадрова політика профільного Міністерства, коли на посади керівників підприємств морської галузі призначаються особи, які жодного дня не працювали на підприємствах морської транспортної логістики. В той же час, на протязі майже 3 років, посадовими особами різних рівнів вживаються протиправні заходи, з метою скомпрометувати керівника нашого підприємства Миколу Ільїна, фахівця з багаторічними позитивними результатами роботи.

З метою дискредитації керівника представниками влади ініціюються замовні кримінальні справи, які не мають доказової бази та розвалюються в процесі досудового розслідування, але викликають напруження у колективі та майже унеможливлюють нормальну роботу підприємства.
Зважаючи на вищевикладене, наш трудовий колектив вимагає від чинної влади, рішучих дій для припинення беззаконня, що коїться з мовчазної згоди, а, можливо і злочинних намірів, деяких корумпованих чиновників.

Наполягаємо на проведенні службової перевірки, за нашими запитами до Прем’єр-міністра В.Гройсмана № 371/25-юр от 21.12.2016 р., та № 57/25-юр від 13.02.2017 р., діяльності заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, який за своїми посадовими обов’язками повинен сприяти запобіганню корупції, а наразї її очолює, та відсторонити його від роботи на час такої перевірки.

Притягнути до відповідальності прокурора Запорізької області Валерія Романова, який, за черговим замовленням службових осіб державних органів влади, підписав підозру керівнику нашого підприємства у судовій  справі за ст.364/2, а процесуальний прокурор Крошка Т.В. намагалась її вручити, ігноруючи вимогу Ільїна про присутність  адвоката. У підозрі в.о. директора інкримінуються, у розріз з усіма доказами та обставинами, умисні, з метою отримання неправомірної вигоди для ДП «БМТП» дії. Тобто прокурор ставить у провину Миколі Ільїну саме захист інтересів очолюваного ним державного підприємства та держави в цілому. Для будь якої людини – це повний абсурд, та не для «захисника закону» прокурора Романова.

Вимагаємо припинити будь які незаконні дії корумпованих чиновників та дати можливість Державному підприємству «Бердянський морський торговельний порт» плідно працювати, наповнюючи державний бюджет!

Корупція повністю знищує державний сектор економіки, чим призводить державу до повного хаосу. Шляхом відсторонення чесних професіоналів, реанімуються корупційні схеми, через своїх «смотрящих» підприємства штучно підводяться  під банкрутство. Кінцева мета таких оборудок -  приватизувати їх за безцінь.
Наш трудовий колектив ніколи цього не дозволить. Ми єдині в цьому питанні разом з владою  та суспільством.

В черговий раз звертаємося до Вас з вимогою прислухатись до трудового колективу та письмово відповісти нам по суті звернення у встановлений Законодавством термін.

ПОЧУЙТЕ НАС!

Маємо надію на розуміння та підтримку. Залишаємо за собою право рішуче відстоювати інтереси трудового колективу підприємства  у будь-який законний спосіб.

З повагою,
Трудовий колектив ДП «Бердянський морський торговельний порт»

Підписи 820 працівників підприємства на  15 аркушах додаються

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX