Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Комфортні та безпечні умови праці — один з головних пріоритетів менеджменту Бердянського порту

Комфортні та безпечні умови праці — запорука успішного розвитку підприємства, переконане керівництво Бердянського морського торговельного порту. На створення сприятливих та безпечних умов праці та відпочинку для більш ніж 1100 співробітників, щороку виділяються мільйони гривен.

Розрахунок по виділенню коштів на охорону праці ведеться у відповідності з показниками рівня заробітної платні. Так, починаючи з 2014-го року виділені кошти щороку перевищують рекомендовані законом показники.

 

Показники

2014

2015

6 міс. 2016

Фонд оплати праці

81 млн. 427тис.

182 млн. 262тис.

84 млн.309тис.

Витрати на охорону праці. Відповідно до ЗУ “Про охорону праці” витрати повинні складати не менше 0,5% від фонду заробітної платні

407,136

911,311

421,550

Фактичні витрати на охорону праці (всього)

1 млн. 973тис.

3 млн. 962 тис.

1 млн. 271 тис.

 

Видатки щодо охорони праці складаються з витрат на:

- закупівлю спецодягу, захисних пасків, окулярів;

- взуття;

- миючі засоби;

- молоко та чай

Окремо фінансуються заходи з охорони навколишнього середовища. Так, в минулому році на ці потреби було виділено 379,2 тис. грн., за 6 місяців 2016 — 194,740 тис. грн.

Для поліпшення умов праці в цьому році утеплено фасади чотирьох портовських будівель — блоку службово-побутових приміщень з роздягальнями і душовими, поліклініки порту, рознарядки та складського господарства вантажного району. Загальна сума видатків склала близько одного мільйона гривен. В результаті проведених робіт в приміщеннях стало тепліше та за підсумками опалювального сезону планується значна економія бюджетних коштів.

Крім того, на державному підприємстві створені умови для відпочинку співробітників порту. Портовики, які на підприємстві працюють більше 5 років мають змогу відпочивати на базі “Моряк” за пільговими цінами. В 2016 році на базі відпочинку побував 201 співробітник Бердянського порту. Загальна сума видатків склала 1 млн. 189 тис.

Сукупні показники витрат на фінансування складових охорони праці, заходів з охорони навколишнього середовища, комплексне утеплення чотирьох будівель підприємства та можливість відпочинку на базі “Моряк” яскраво свідчать про пріоритетність створення комфортних та безпечних умов праці в Бердянському порту.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX