Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Комітет захисту порту взяв на себе координацію дій, щодо протестів портовиків

Співробітники Бердянського морського торговельного порту, які вільні від зміни, спільно зі своїми сім'ями та іншими небайждужими мешканцями міста, продовжують чергувати біля входу до управління БМТП. Ситуацію, в якій опинилось підприємство, обговорили на загальних зборах трудового колективу 24-го квітня.

Начальник юридичного відділу БМТП Валерій Пасєчник повідомив трудовий колектив, що наказ про звільнення Миколи Ільїна вже оскаржено в суді.

Трудовий колектив прийняв одноголосне рішення продовжувати акцію до вирішення ситуації зі звільненням та відстороненням Миколи Ільїна в судовому порядку. Юридичний відділ Бердянського морського торговельного порту переконаний у перемозі в судах.

Всі виступаючі на зборах, підкреслили необхідність діяти спільним зусиллями, щоб зберегти підприємство від ймовірного банкрутства. Адже саме з цією метою було відсторонено Миколу Ільїна та призначено нового керівника, переконані портовики.

Валерій Пасєчник та голова профспілкового комітету Василь Гривко закликали портовиків жодним чином не піддаватись на будь-які можливі провокації і виключно в правовому полі відстоювати свої законні права.

З жовтня минулого року на підприємстві створено Комітет захисту порту. На зборах трудового колективу підприємства прийняли рішення здійснювати координацію своїх дій саме через цей орган.
За результатами засідання, від імені Комітету, прийнято рішення про звернення до МІУ не приймати кадрових рішень, до розвязання конфліктної ситуаціїї в судах,  до Президента та Премєр-міністра провести розслідування по ситуації на державних підприємствах морської галузі, покарати чиновників, які своїми діями наносять шкоду державі. Звернення буде направлено до БМР, ЗОДА, МІ, Премєр-міністру та Президенту України.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX