Навигатор

Комітет захисту порту звернувся до Міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора

Протягом тижня, с 20 квітня 2017 року  робітники Державного підприємства “Бердянський морський торговельний порт” здійснюють мирну акцію протесту проти кадрових рішень Міністерства інфраструктури України стосовно керівництва підприємства, яка організована Комітетом захисту підприємства, створенного в жовтні 2016 року.

Одночасно, працівники ваших відомств здійснюють процесуальні дії у відповідності до порушених кримінальних справ стосовно діяльності підприємства. Ми не заважаємо виконанню ними своїх обов'язків.

Існує вірогідність застосування сили проти мирної ініціативи колективу державного підприємства, що спрямована на захист своїх інтересів та інтересів держави по його збереженнню, як цілісного майнового комплексу. Планується що, під прикриттям робітників правоохоронних органів, із застосуванням спецзасобів та погроз застосування зброї,  до будівлі управління може потрапити громадянин Бабець Богдан Михайловича, якого в нелегітимний спосіб призначено та посаду в.о. директора ДП “Бердянський морський торговельний порт”. Саме це викликало протест робітників підприємства, його ветеранів, громадськості міста.

Вимагаємо не допустити участі правоохоронців в намаганні застосувати силовий сценарій відносно учасників громадянського протесту, які в мирний спосіб користуються своїми громадянськми правами, гарантованими Конституцієй України, не втягувати співробітників МВС та прокуратури в силове прикриття мафіозних схем корумпованих чиновників, які намагаються взяти під контроль державне підприємство.

Про ситуацію на підприємстві повідомлено Президента України, Прем'єр-міністра України,  Верховну Раду України, вона вісвітлюється в ЗМІ. Нас підтримує портове співтовариство та громадськість міста та України. В цих умовах використання сили по відношенню до мирних протестувальників є неприпустимим і не піде на користь авторитету влади.

Ми за мирне вирішення проблеми шляхом розгляду справ у суді. Ми сприймемо законні рішення суду і будемо їх сумлінно виконувати.

ДП “БМТП”  є одним  з найбільших платників податків в Запорізькій області — понад мільярд гривень за 20015-20016 роки. За рахунок наших податків утримуються органи державної влади, злокрема МВС та органи прокуратури.

Ми звертаємось до вас  з проханням не допустити застосування сили та погроз застосування зброї проти мирних громадян! В разі застосування сили вся відповідальність за наслідки буде покладена на владу.

Голова комітету захисту

Д.І. Черванський

 

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX