Навигатор

Компанія CHEC розпочала днопоглиблення в порту «Южний»

Як повідомляє uspa.gov.ua 20 липня 2017 року компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) розпочала днопоглиблення в морському порту «Южний».

Роботи відбуваються в рамках проекту «Реконструкції водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій із урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Южний» (Перша черга будівництва. Перший пусковий комплекс), який передбачає збільшення глибин до 16 м для запуску одного з найбільших в Україні зерноперевантажувальних комплексів.

Ділянка, на якій ведеться днопоглиблення, знаходиться у північно-західній частині Малого Аджаликського лиману на акваторії проектованих причалів №№ 23 – 25. Роботи будуть вести три земкаравани, які складаються з трьох грейферних земснарядів, дев’яти ґрунтовідвізних шаланд, морського буксиру та двох робочих катерів. На сьогоднішній день роботи виконують земкараван у складі шести суден: грейферний земснаряд, самохідна шаланда, дві несамохідні шаланди, буксир і катер для заведення якорів.

Загальний проектний обсяг днопоглиблення складає 4 393 075 м3. Скидання вилученого ґрунту буде здійснюватись на морський відвал, який знаходиться на відстані 20,5 км від ділянки днопоглиблення. Роботи триватимуть до 31 березня 2018 року.


«Від моменту підписання контракту з компанією CHEC Ltd в будинку Уряду пройшло менше двох місяців. Днопоглиблювальний флот оперативно прибув в акваторію порту, і ось вже розпочаті роботи. Це свідчення надійності і відповідальності наших партнерів. Цей день є визначальним для обох сторін і відкриває нову главу в розвитку української портової галузі», — заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.


Днопоглиблювальні роботи відбуваються наступним чином: грейферний земснаряд навантажує ґрунт у ґрунтовідвізну шаланду, яка переміщує вилучений ґрунт на морський відвал та розвантажує його шляхом розкриття дна шаланди, після чого повертається до земснаряда. Для забезпечення безперебійної роботи з одним грейферним земснарядом працює три шаланди.

Контроль за днопоглибленням ведеться за допомогою промірів глибин, які виконує підрядник, замовник в свою чергу робить контрольні проміри. Одночасно проведення днопоглиблювальних робіт супроводжується комплексним екологічним моніторингом їх впливу на екосистему.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX