Навигатор

Компанія KPMG проведе аудит фінзвітності АМПУ

Адміністрація морських портів України (АМПУ) за допомогою системи ProZorro вибрала компанію, яка проведе аудит фінансової звітності підприємства за період з 2015 по 2017 роки відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

Незалежний фінансовий аудит дозволить отримати об'єктивну оцінку фінзвітності АМПУ. Переможцем тендеру визначено компанію KPMG, яка входить в число найбільших аудиторських компаній в світі з BIG4. Інформація про підписання договору опублікована в системі електронних закупівель ProZorro 8 червня 2017 року.

«Знаковим для АМПУ, як одного з найбільших держпідприємств країни, є те, що незалежний фінансовий аудит KPMG — це початок офіційної прозорої фінансової історії підприємства за міжнародними стандартами. Фінансова звітність, завірена авторитетним аудитором, дозволить АМПУ працювати з міжнародними фінансовими інститутами. А це значить — активніше розвивати портову галузь країни. Як фінансист я впевнений, що з таким підходом до звітності та проведення фінаудиту АМПУ стане бажаним клієнтом для самого вимогливого фінансового інституту і надійним партнером для реалізації проектів будь-якої складності»,— заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.


Аудит пройде в два етапи і завершиться 30 червня 2018 року.

Договір з підрядником укладено в рамках переговорної процедури. Раніше АМПУ довелося вже двічі скасувати тендер на вибір аудитора фінзвітності через відсутність достатньої кількості учасників. На торги виходила тільки одна компанія. Оскільки предмет закупівлі, її технічні та якісні характеристики, а також вимоги до підрядника залишалися незмінними, відповідно до Закону України «Про державні закупівлі» (п.4 ч.2 статті 35) АМПУ використовувала право застосувати переговорну процедуру для вибору підрядника. Очікувана вартість надання послуг становить майже 3,6 млн грн. без НДС.

Нагадаємо, 4 червня 2015 року Кабмін прийняв постанову № 390, згідно з яким до аудиту найбільших держпідприємств повинні бути залучені міжнародні аудиторські компанії.

uspa.gov.ua

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX