Навигатор

Кораблі ВМФ Росії вийшли в Чорне і Каспійське моря для перевірки боєготовності

Більше 15 бойових кораблів російського Чорноморського флоту і більше 10 кораблів Каспійської флотилії вийшли в море в рамках раптової масштабної перевірки боєготовності.

Про це повідомив департамент інформації та масових комунікацій міністерства оборони Росії. Раптова перевірка боєготовності почалася в збройних силах країни днем раніше. Вона триватиме до 31 серпня, повідомив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, передає Бі-бі-сі.

Мету перевірки Шойгу описав як відпрацювання "повного циклу безпосередньої підготовки збройних сил до захисту інтересів Російської Федерації при наростанні загрози її безпеці". Ще одна з цілей перевірки - оцінити здатність армії швидко нарощувати боєготовність на південно-західному напрямку, додав глава міноборони РФ. Серед бойових кораблів, що вийшли в море, фрегат "Адмірал Григорович", ракетні кораблі "Самум" і "Міраж", сторожовий корабель "Смітливий", малі протичовнові кораблі "Александровець" і "Касимов", ракетні катери, мінно-тральні кораблі, великі десантні кораблі "Микола Фільченков", "Азов", "Ямал", "Цезар Куніков", "Саратов".

За перевіркою боєздатності російських збройних сил стежать у Вашингтоні. "Ми розраховуємо, що Росія виконає всі відповідні зобов'язання в рамках існуючих угод і надасть сусідам необхідні запевнення і відомості про масштаби і характер цих дій", - сказала офіційний представник Пентагону Мішель Балданса. Ці навчання стали найбільшими в Росії за останні півтора року. Останнім часом подібні перевірки боєготовності почастішали. У червні пройшла перевірка бойової і мобілізаційної готовності російської армії. У березні така перевірка проводилася у повітряно-десантних військах - у ній брали участь близько 30 тис. осіб.

УНІАН

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX