Навигатор

Кримінальна хроніка Бердянська за 21 листопада

За понеділок 21 листопада, до чергової частини надійшло 44 заяви від громадян. Тяжких злочинів також допущено не було.

Крадіжки

Житель с.Родіонівка звернувся с заявою, що в ніч с 20 на 21 листопада невідомі, з подвір’я його садиби, вкрали трактор НТЗ, синього кольору. Просимо відгукнутися можливих свідків.

Також надійшло повідомлення, що в одному з аграрних підприємств району з комбайна було вкрадено декілька мішків насіння і злито дизельне пальне.

А у підприємця, у цьому ж селищі, з веранди будинку вкрали 2 паки пива «Закарпатське світле» в пластиковій тарі в 1л. Тут,правда, вже затриманий місцевий громадянин.

Були зареєстровані крадіжки і в м.Бердянськ. Так, житель мікрорайону «Колонія», 1973 року народження, заявив що у нього біля магазину по вул.Баха, невідомі з кишені куртки вкрали мобільний телефон марки «Samsung», вартістю 10000грн.

Ще одна наша землячка, теж 1973 року народження і теж перебуваючи у магазині – тільки по вул.Шевченко, примірюючи куртку відволіклася, чим скористалися поки невстановлені особи, які з її сумочки вкрали мобільний телефон марки «iPhone4s», вартістю 4000грн.

І, наостанок, інформація про необхідність постійно бути пильними. Місцевий житель звернувся с заявою, що в одному торгівельному центрі йому на касі «відбили» чек з сумою 120грн, хоча на ціннику було вказано 58грн. Проводиться з’ясування.

Телефони довіри: 4-72-02 – приймальна начальника відділу поліції, 3-51-02- чергова частина, 102 – цілодобово, безкоштовно з усіх видів зв’язку.

Прес-служба Бердянського відділку поліції

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX