Навигатор

Кримінальна хроніка Бердянська за 29 листопада

У вівторок, 30 листопада,  до чергової частини надійшла 51 заява від громадян. Тяжких злочинів допущено не було. Нарядами керував старший інспектор Дмитро Калініченко.

Крадіжки

В ніч з 28 на 29 листопада, невідомі зняли 4-ри колеса з зимовими шинами «Cordiant» з автомобіля марки «Opel», який власник припаркував біля будинку по вул. Шаумяна, 10-а. Звертаємо увагу автовласників на цей випадок і просимо відгукнутися можливих свідків.

А з тамбуру 6-го поверху будинку за адресою вул. Довганюка, 93, був викрадений велосипед «Winner», синього кольору, збиток 3500грн.

Надійшло повідомлення від мешканця міста, 1958 року народження, про те, що невідомі з салону автомобіля «Skoda», залишеного на парковці біля торгівельного центру по пр.Східному, викрали пакет з миючими засобами і норкову шапку. Не виключено, що діяли так званні «сканеристи». Нагадуємо про ризики, пов’язані із залишенням у салонах автомобілів на видноті речей, гаджетів, які можуть привабити зловмисників.

Телефони довіри: 4-72-02 – приймальна начальника відділу поліції, 3-51-02- чергова частина, 102 – цілодобово, безкоштовно з усіх видів зв’язку. Будьте обачні, всього вам найкращого.

Прес-служба Бердянського відділу поліції, Ігор Горецький

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX