Навигатор

Кримінальна хроніка Бердянська за 8 листопада

У середу, 9 листопада, до чергової частини надійшло 66 заяв від громадян. Тяжких злочинів допущено не було. Нарядами керував старший інспектор Дмитро Калініченко.

Шахраї

Бердянець прийняв участь у інтернет-аукціоні по придбанню буклету з описом колекційних монет. «Виграв», але розпорядник повідомив, що для отримання товару треба перерахувати 380 грн. на вказаний рахунок. Незважаючи на всі наші попередження потерпілий виконав вимоги так званого власника «лоту», після чого зв'язок з ним перервався. По даному факту розпочато кримінальне провадження, а поліція в котрий раз наголошує, що оплата має проводитись тільки по факту отримання товару чи послуги.

Крадіжки

Залишені без догляду дачні будинки в садово-огородницьких товариствах, теж продовжують знаходитися в групі ризику. Так, невідомі 8 листопада, близько 15 години, шляхом пошкодження вхідної двері, проникли до домоволодіння в кооперативі «Дружба», що по вул. Целінна, і вкрали інструмент (рубанок, фуганок, електродріль, тиски, паяльну лампу, дві електроплити). Все начебто і не нове, як кажуть «по дрібницям», але збитків назбиралося на 10000грн. Просимо відгукнутися можливих свідків. Ну, а домовласників закликаємо вжити необхідні заходи по збереженню вашого ж майна.

Телефони довіри: 4-72-02 – приймальна начальника відділу поліції, 3-51-02- чергова частина, 102 – цілодобово, безкоштовно з усіх видів зв’язку.

Прес-служба Бердянського відділу поліції.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX