Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/19.10.16.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//19.10.16.

Микола Ільїн зустрівся з портовиками, які захищали Україну

В рамках святкування Дня захисника України керівник Бердянського морського торговельного порту Микола Ільїн та голова профспілкового комітету Василь Гривко зустрілися з портовиками-учасниками АТО та ветеранами локальних війн.

Під час зустрічі Микола Ільїн від імені всього трудового колективу підприємства та особисто від себе подякував портовикам за їх мужність та патріотизм в боротьбі за незалежність України.

Ситуацію, в якій нині знаходиться трудовий колектив підприємства та безпосередньо порт розповів голова профспілкового комітету Василь Гривко. Портовики в черговий раз заявили готовність до рішучих дій в боротьбі за інтереси державного підприємства та свого очільника Миколу Ільїна.

Спеціально до свята керівництво підприємства знайшло можливість нагородити портовиків-учасників АТО та ветеранів локальних війн додатковими грошовими преміями. Євген Курило, Станіслав Кузнєцов, Андрій Косенчук, Геннадій Лактіонов, Олександр Щербина, Аркадій Москаленко, Володимир Симков, Ігор Богданов, Петро Горбань, Олег Дубовик, Микола Воробей, Олег Дихтярь, Костянтин Кривошей та Михайло Ланський – імена бердянських портовиків, які зі зброєю в руках відстоювали свободу та незалежність України. Для гідного відзначення їх внеску в боях з російським агресором, прийнято рішення створити окремий стенд з фотографіями учасників бойових дій в музеї порту, а також розмістити їх фото на Дошках пошани підприємства.

{gallery}/19.10.16.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX