Навигатор

Мінінфраструктури хоче запустити лоукост в Гостомель і Ніжин

Для розвитку регіональних аеропортів критично важливим є залучення бюджетних авіакомпаній. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, представляючи авіаційну транспортну стратегію України до 2030 року, повідомляє Ліга.net

Стратегія, зокрема, передбачає розвиток аеродромів в Гостомелі, Білій Церкві, Ніжині та Житомирі для розширення лоукост-перевезень.


"Розширення сегмента доступних авіаперевезень є запорукою розвитку авіаційної галузі. Лоукости або авіакомпанії, які готові працювати в низькому ціновому сегменті, - ключові фактори, які будуть стимулювати розвиток регіональних аеропортів, а також супутньої транспортної інфраструктури в Україні. Лоукости - це не трагедія для аеропорту, а шанс наростити обсяги перевезень, збільшити надходження від неавіаційної діяльності, поліпшити туристичну привабливість регіону і, як наслідок, стимулювати його економічний розвиток ", - підкреслив міністр.

"Світ сконцентрований, в першу чергу, на дешевих, якісних і швидких послугах. Це - майбутнє не тільки для центральних аеропортів України. Сподіваюся, не тільки Бориспіль буде хабом, але буде і ряд інших регіональних аеропортів, які також будуть претендувати на таку роль" .


Омелян підкреслив, що стратегія розвитку регіональних аеропортів передбачає державну підтримку.


"У цьому році уряд України прийняв рішення про виділення фінансування для реконструкції злітних смуг трьох регіональних аеропортів: Чернівецького, Вінницького та Одеського. Сподіваюся, ця практика буде продовжена і в наступні роки".

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX