Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Міністр екології підписав проект берегозахисної смуги Бердянська

З кінця літа поточного року в міністерстві екології на затвердженні перебував проект берегозахисної смуги Бердянська. На минулому тижні міністр екології врешті підписав документ, однак до його прийняття на сесії міської ради він має бути затверджений ще в двох інстанціях. Про це повідомив міський голова Володимир Чепурний під час прес-конференції.

Нагадаємо, через відсутність затвердженої берегозахисної смуги в Бердянську, мешканці міста не можуть здійснювати жодних дій щодо придбання чи продажу земельної ділянки. Робота над одним з базових містобудівних документів розпочалась ще в 2014 році, однак цей процес затягнувся.

Представники міської влади на чолі з Володимиром Чепурним неодноразово обіцяли впродовж декількох місяців затвердити проект, однак, як виявилось, ця процедура затягувалась не з вини місцевих чиновників, а через недосконалу законодавчу систему.

Готовий документ має бути затверджений трьома інстанціями: в міністерстві екології, у Водгоспі і Геокадастрі, після чого його мають розглянути на сесії міської ради . Наразі проект берегозахисної смуги  пройшов першу інстанцію. На черзі дві інші.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX