Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Минулорічний аудит АМПУ свідчить про порушення вимог за якими має укладатись договір на днопоглиблення

ДП «АМПУ» не мало право укладати договори з днопоглиблення акваторій Бердянського і Маріупольського портів з компанією «Техморгидрострой Николаев». Про це редакція 368.media дізналася з даних аудиту Адміністрації морських портів за минулий рік.

Йдеться про тендер на 712 млн гривень, оголошений ще 11 грудня 2015 року (№247046). У ньому брали участь компанії «Техморгидрострой Николаев» і «Инфлот-Данубиус Ейдженси». Обидві фірми надали копії договорів тайм-чартеру з Rossolast Corporation Ltd, Krayteks Group Holding Limited і Texform Company LLP, що не легалізовані в рамках Віденської конвенції про порядок консульської легалізації офіційних документів в Україні і за кордоном. Таким чином, учасники не підтвердили один з кваліфікаційних критеріїв конкурсних торгів.

Банківську гарантію компанії «Техморгидрострой Николаев» надав «КБ« Преміум », який з 10 лютого 2016 року перебуває в стадії ліквідації. А другий учасник намагався залучити до роботи судна РФ. Виручка українських фірм, отримана в ході днопоглиблювальних робіт для АМПУ конвертувалась в іноземну валюту і переводилася за кордон. Згодом «іноземні структури» за рахунок цих коштів фінансували бойові дії на території Луганської та Донецької областей. В СБУ відкрили кримінальне провадження №22016000000000179 відносно голови АМПУ Андрія Амеліна за ч.5 ст.191 та ч.1 ст.258-5 КК. Сам чиновник після пред'явлення підозри вийшов під заставу, але відсторонений від посади. Його справу вже передано до суду.

Ревізори Південного офісу Госаудітслужби в акті вказали, що надані «Техморгидрострой Николаев» документи не підтверджують фінансову спроможність підприємства виконувати роботи, а документи про їхній досвід містять неправдиву інформацію.

Додамо, що в САП є ще одне кримінальне провадження по цій ситуації - №22015000000000323. «Надзорники», з метою забезпечення інтересів держави і запобігання можливої ​​розтрати бюджетних коштів, вступили в господарську справу за позовом «Техморгидрострой Николаев» до АМПУ про підписання додаткових договорів і стягнення 50 млн гривень.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX