Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Міська влада підтримала колектив Бердянського порту та керівника Миколу Ільїна (Відео)

На позачерговій сесії міської ради, що відбулась у п'ятницю,  25-го листопада, депутати звернулись до Президента, Прем'єр-міністра України та голови Запорізької обласної державної адміністрації зі зверненням про підтримку колективу Бердянського порту та в.о. обов'язки директора БМТП Миколу Ільїна.

Президенту України Порошенко П.О.

Прем’єр – міністру України Гройсману В.Б.

Голові Верховної Ради України Парубію А.В.

Голові  Запорізької обласної Державної адміністрації Брилю К.І.

 

Звернення

депутатів Бердянської міської Ради VII скликання
(за рішенням позачергової сесії)

Шановний Петре Олексійовичу!
Шановний Володимире Борисовичу!
Шановний Андріє Володимировичу!
Шановний Костянтине Івановичу!

Депутатський корпус Бердянської міської Ради глибоко стурбований критичною ситуацією, що склалася на Державному підприємстві «Бердянський морський торговельний порт». Це рентабельний містоутворюючий, стратегічно та економічно важливий для нашої Громади об’єкт господарювання. Розрахункова пропускна можливість ДП «БМТП» - 250 тисяч тон на місяць та, завдяки професіоналізму керівництва і злагодженій роботі трудового колективу, порт переробляє у 1,5 – 2 рази більше вантажів. Прибутковість роботи підтверджується офіційними результатами.
За 10 місяців 2016 р:  

 - перероблено – 3001,2 тис. тн.

- доходи – 517464 тис. грн.;

- чистий прибуток – 181021 тис. грн.;

-податки до бюджетів всіх рівнів     -286382,5 тис. грн.

-податки до місцевого бюджету     -62,6 тис.грн.

Та, незважаючи на позитивні результати роботи підприємства, на якому сумлінно працює, отримуючи достойну заробітну плату, більше 1200 мешканців нашого міста, та численні Звернення трудового колективу до очільників різних гілок влади, проблемні питання залишаються невирішеними.
Корупція повністю знищує державний сектор економіки, чим призводить державу до повного хаосу. Шляхом відсторонення справжніх професіоналів через підставних осіб, робиться спроба реанімувати корупційні схеми, через своїх «смотрящих» штучно підвести підприємство під банкрутство, маючі кінцеву мету – приватизувати його за безцінь.

Міська Рада, Громада нашого міста не може стояти осторонь проблем, що можуть знищити бюджетоутворююче підприємство.

Звертаємось до Вас з вимогою підтримати ДП «Бердянський морський торговельний порт», його трудовий колектив, та виконуючого обов’язки директора Ільїна Миколу Івановича, який 23.06.2015 р. рішенням постійно діючої Комісії Міністерства інфраструктури України був визначений переможцем конкурсного відбору на посаду керівника ДП “БМТП”. Його призначення було одностайно підтримано трудовим колективом, погоджено Бердянським Міським виконавчим комітетом, Запорізькою обласною державною адміністрацією. Міністерство інфраструктури двічі зверталось до Кабінету міністрів з поданням про погодження призначення його на посаду директора ДП  «Бердянський морський торговельний порт», та Кабінетом Міністрів України звернення  двічі повернуто без прийняття будь-якого рішення.

Вимагаємо надати можливість рентабельному дохідному підприємству плідно працювати, наповнюючи державний бюджет, та на виконання нормативних актів Міністерства інфраструктури та Кабінету Міністрів України, затвердити Ільїна М.І. директором Державного підприємства “ Бердянський морський торговельний порт ”і укласти з ним контракт.

 

Після акції портовиків 16-го листопада, на якій виступив Бердянський міський голова Володимир Чепурний, портовики звернулись до мера з проханням задекларувати слова підтримки з боку міської влади відповідною дією. На розгляд депутатів звернення про підтримку позиції потовиків було винесено 25-го листопада на позачергову сесію міськради.

Позицію портовиків депутатам передав голова профспілкового комітету  держпідприємства Василь Гривко. В своєму виступі він охарактеризував основні досягнення трудового колективу порту в цьому році. Так колективу підприємства вдалось заробити 518 мільйонів гривень. Чистий прибуток склав 181 мільйон гривень. До державного бюджету сплачено 286 мільйонів 382 тис., до міського бюджету — 62 мільйони 600 тис. грн.

Сьогодні портовиків турбують два питання. Перше — перспективи приватизації надрентабельного державного підприємства. Рентабельність виробництва складає 80%, а середня заробітна платня по порту становить 14 тисяч гривен.

Друге питання - це спроби окремих чиновників  звільнити Миколу Ільїна з займаної посади. За 2,5 роки роботи Ільїна Бердянський порт зі збиткового став прибутковим, встановив кілька рекордів вантажопереробки за всю свою 185-річну історію, неодноразово визнавався одним з лідерів морської галузі України, що підтверджує високий професіоналізм нинішнього керівника порту.

Депутати міськради одноголосно підтримали звернення до Президента,  Прем'єр-міністра України та голови Запорізької обласної державної адміністрації про підтримку трудового колективу та призначення Миколи Ільїна директорм порту.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX