Навигатор

Місцева влада може знизити тарифи на воду на 10-12% - Насалик

Як повідомляє ЛІГА.net, рішення Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг про зниження оптово-відпускної ціни на електроенергію в 2017 р на 15,2% дає підстави органам місцевої влади в Україні знизити тарифи на водопостачання і водовідведення на 10-12%.

Про це 23 грудня під час години запитань до уряду заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, повідомляє департамент комунікацій і зв'язків з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України.

За словами Насалика, Україна вперше за 16 років прийняла енергетичний баланс держави на 2017 р що дозволило всім генеруючим компаніям свідомо створити запаси енергетичного палива на наступний рік.

Нагадаємо, що грунтуючись на енергетичному балансі держави, НКРЕКУ прийняла рішення вперше за 25 років про зниження ціни на електричну енергію на 10%, починаючи з 1 січня 2017 року і додатково на 5,7%, починаючи з 1 квітня.


"У структурі водопостачання електроенергія займає від 30 до 70%. У структурі водовідведення - від 30 до 80%. Про що це говорить? Що сьогодні ми дали органам місцевого самоврядування можливість знизити тарифи на водопостачання і водовідведення як мінімум на 10-12%", - заявив Насалик.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX