Навигатор

МІУ доручило Мінагропроду і УЗ створити штаби для вивезення зерна

Міністерство аграрної політики і ПАТ «Укрзалізниця» у взаємодії з Міністерством інфраструктури повинні створити координаційний центр для комунікації з учасниками зернового ринку з метою ефективного та оперативного вирішення нагальних проблем, що виникають в процесі перевезення зернових культур пише ports.com.ua.

Про це заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, передає прес-служба Мінінфраструктури.

«Я просив би керівництво Міністерства аграрної політики створити координаційний центр з комунікацій з учасниками зернового ринку з перевезення зернових культур в порти або відразу на експорт. У свою чергу, «Укрзалізниця» аналогічно повинна створити свій координаційний центр з числа відповідальних осіб, взаємодіяти з усіма профільними службами в «Укрзалізниці», а також з координаційним центром МінАПК і профільним департаментом Міністерства інфраструктури », - зазначив Лавренюк під час наради за участю представників профільного департаменту Мінінфраструктури, ПАТ «Укрзалізниця» і МінАПК з актуальних питань транспортування зерна.


Він підкреслив, що нинішня кампанія з перевезення зерна повинна пройти в штатному режимі і закликав до ефективної взаємодії всіх причетних до цього процесу структур. За словами заступника міністра інфраструктури, координація зусиль профільних державних відомств і безпосередніх виробників і експортерів зернових культур дозволить оперативно і результативно вирішувати всі поточні проблеми, які виникають в ході доставки вантажів.

Крім того, Лавренюк звернув увагу присутніх на необхідність перевести більшу частину обсягів перевезень зерна на залізничний транспорт. На його думку, це сприятиме зменшенню випадків перевищення автотранспортом габаритно-вагових норм і, як наслідок, псування доріг.

В ході наради була обговорена також ситуація зі станом локомотивного і вагонного парків «Укрзалізниці» для забезпечення транспортування зернових.

 

«Ми повинні пройти нинішній сезон збору врожаю без шкоди для бізнесу, тому важливо, щоб всі структури ефективно взаємодіяли в цьому напрямку, координували зусилля і швидко вирішували нагальні питання з транспортування зерна», - зазначив Лавренюк.


Заступник міністра інфраструктури також доручив всім морським торговельним портам, через які здійснюються перевезення зерна, подати дані про свою переробну спроможность, а «Укрзалізниці» - надати інформацію про пропускну здатність припортових залізничних станцій, щоб врегулювати ситуацію із завантаженістю портів і залізниці й уникнути можливого простою зерновозів в чергах на під'їздах до портів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX