Навигатор

МІУ покінчить з епохою «виконуючих обов'язки» в держстівідорах

Міністерство інфраструктури має намір найближчим часом завершити процедури, пов'язані з призначенням керівників морських торговельних портів (МТП) в Україні. Про це заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, повідомляє ports.com.ua.

Лавренюк зазначив, що з кадровими питаннями пов'язанj багато проблем, які зараз існують в портах.

 

«Найближчим часом будуть поставлені крапки у багатьох кадрових рішеннях. Ми маємо чіткий намір закінчити епоху «виконуючих обов'язки», - підкреслив він під час зустрічі, що відбулася 5 грудня з представниками профспілки робітників морського транспорту і Федерацією роботодавців транспорту України. На зустрічі також були присутні державний секретар Міністерства інфраструктури Андрій Галущак, в.о. глави Адміністрації морських портів України Райвис Вецкаганс, начальник Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків Михайло Пересада, керівники морських портів України.


Представники профспілок проінформували заступника міністра про результати роботи за перше півріччя 2017 року, а також про проблемні питання, серед яких: днопоглиблення підхідних каналів і акваторій, заборгованість по заробітній платі, кадрові питання, зниження вантажопотоку і транзиту через українські порти. Юрій Лавренюк наголосив, що жоден з портів не повинен мати заборгованість по заробітній платі за підсумками 2017 року.

За словами Лавренюка, зустрічі з представниками профспілок будуть проходити щоквартально.

 

«Постійний діалог між Міністерством, профспілками і керівництвом портів дозволить визначити найбільш актуальні питання і спільно визначити шляхи їх вирішення», - заявив він. Лавренюк також зазначив, що основною метою є збільшення вантажопотоку, розвиток портів та залучення в галузь інвесторів і світових компаній. «Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб залучити інвесторів. Інвестиції - це нові робочі місця, це нова якість, нові позитивні результати », - підсумував заступник міністра.


У 2016 році конкурсна комісія Міністерства економічного розвитку і торгівлі оголосила конкурси на вибір нових керівників ряду державних морських торговельних портів (зокрема, МТП «Південний», Одеського МТП, Херсонського МТП, Скадовського МТП, Маріупольського МТП і ДП «Стивідорна компанія« Ольвія ») . Їх офіційне затвердження на посаді мало відбутися на початку 2017 роки після узгодження Кабінетом міністрів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX