Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/12.09.16.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//12.09.16.

Муніципальний оркестр «Азовська чайка» відзначив 60-ти річний ювілей

В суботу в міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченко відбувся святковий концерт з нагоди 60-ти річчя народного естрадного муніципального оркестру «Азовська чайка».

З 1956-го року в Бердянську успішно функціонує оркестр «Азовська чайка». За 60 років існування колектив неодноразово визнавався переможцем Всесоюзних та республіканських конкурсів та фестивалів, виступав з гастролями по Радянському Союзу, а в кінці 70-х побував у Франції.

Під час урочистостей з нагоди ювілею, пригадали багату історію колективу, музикантів які починали свою творчість в «Азовській чайці» чи посвятили себе муніципальному оркестру. До свята відділом культури міськвиконкому підготовлено цикл відео сюжетів, присвячених «Азовській чайці».

На головній сцені міста з ювілеєм муніципальний оркестр «Азовська чайка» привітали секретар міської ради Олексій Холод та помічники народного депутата Олександра Пономарьова – Володимир Безверхий та Олександр Бабанін.

{gallery}/12.09.16.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX