Навигатор

Музей ДП “БМТП”, як трамплін до майбутніх звершень

У виставковому центрі музею ДП “БМТП” відкрилась перша виставка юною художниці Марії Кришталь.

Більше тридцяти робіт Марії Кришталь за останні три роки зібрали у виставкому центрі музею ДП “БМТП”. Молода художниця родом з Бердянська її мати нині працює в порту, раніше тут працював дідусь. Для Марії, яка навчається в харківській академії дизайну та мистецтв, персональна виставка перша в житті.

За останні роки у виставковому центрі музею порту свої роботи виставляли портовики, вже визнані майстри та початківці. Більше 60-ти митців представили свої роботи в портовському музеї, повідомив завідуючий Євген Денисов.

Старт кар'єри професійного художника з персональної виставки - не поганий початок як для власного самоствердження, так і для подальшого кар'єрного росту. Завітав на виставку  Марії Кришталь і керівник ДП “БМТП” Олександр Трощенков.

- Работи молодого художника, молодої дівчини Марії Сергіївни Кришталь вперше виставлено у виставкому центрі у нас в порту. Буду радий, що коли-небудь у Вікіпедії буде написано - перша виставка Марії Сергіївни Кришталь пройшла в музеї Бердянського морського торговельного порту. Прекрасні роботи, вони гідні бути в будь-якому музеї вже зараз! - побажав Олександр Трощенков.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX