Навигатор

МВФ не вимагає підвищення пенсійного віку - Мінфін

Як повідомляє ZN.ua Міжнародний валютний фонд не вимагає підняття пенсійного віку для України, заявила заступник міністра фінансів Оксана Маркарова.

"МВФ не вимагає підняття пенсійного віку в Україні. Є вимога збалансувати Пенсійний фонд. Звичайно, це можна зробити за допомогою підняття віку, але це не єдиний шлях. Для збалансування можна зробити всіх платниками Пенсійного фонду", - заявила Маркарова в ефірі телеканалу "Інтер ".

 

Маркарова заявила, що не може гарантувати, що це не відбудеться в майбутньому. Однак поки Україна ще не досягла кордону з підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років. 

Раніше в Кабміні пообіцяли не підвищувати пенсійний вік в найближчі 10 років, оскільки підвищувати пенсійний вік при середній тривалості життя в 65 років не можна. Україна і МВФ не змогли узгодити остаточний текст оновленого меморандуму через жорстке зобов'язання щодо підвищення пенсійного віку для українців. Соціолог Лідія Ткаченко в своїй статті для ZN.UA писала, що подальше підвищення пенсійного віку (наприклад, до 65 років - це сучасний європейський стандарт) може стартувати з 2022 року, коли закінчиться підвищення пенсійного віку до 60-ти років для жінок, розпочате в 2011-му.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX