Навигатор

МВС ліквідувало пожежну інспекцію та розпочало набір добровольців

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував нову концепцію роботи Державної служби з надзвичайних ситуацій, у рамках якої, зокрема, було ліквідовано пожежну інспекцію повідомляє lb.ua."Ми скасовуємо, ліквідуємо в нинішньому вигляді пожежну інспекцію", - сказав Аваков.За його словами, саме ця інспекція була найбільш корупційним підрозділом у ДСНС. Замість неї буде введено зонування підприємств за ступенем пожежонебезпечності. Наприклад, держпідприємства будуть у високій зоні ризику і перебуватимуть під наглядом ДСНС. Підприємства із середньої і низької зон ризику переведуть на недержавне добровільне страхування.

"У системі ДСНС працюють близько 75 тис. осіб. При цьому 85% пожежної техніки зношена", - зазначив міністр.


МВС також оголосило набір у бригади пожежників-добровольців. Як розповів Аваков, місцеві бригади будуть функціонувати з мінімальною кількістю співробітників, але в разі пожежі до гасіння будуть залучати добровольців.

"Зарплату вони отримувати не будуть, але будуть мати низку соціальних пільг", - зазначив міністр.


У пожежні бригади зможуть вступити громадяни віком від 18 до 60 років, які не мають медичних протипоказань. Формування бригад добровольців уже почалося в Донецькій, Дніпропетровській, Київській, Вінницькій, Тернопільській і Львівській областях.

Нагадаємо, в червні Аваков анонсував реформу ДСНС і зазначив, що служба перебуває "в найбільш занедбаному і, на жаль, жалюгідному стані".

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX