Навигатор

МЗС Чехії хоче ліквідувати "представництво ДНР"

Міністерство закордонних справ Чехії звернеться до крайового суду в місті Острава задля ліквідації громадського об’єднання, що назвало себе "Представницький центр ДНР".

Про це заявила речниця МЗС ЧР Міхаелу Ларонову, повідомляє Радіо Свобода.

За її словами, це об’єднання створює хибне враження, ніби йдеться про офіційне дипломатичне представництво, а його керівниця Неллі Ліскова незаконно використовує титул "почесний консул".

Крім того, напередодні міністр закордонних справ Чехії Любомір Заоралек висловив занепокоєння, що відкриття цього "представництва" матиме негативні дипломатичні наслідки.

"Міністерство вже займається тим, як вирішити ситуацію, не виключаючи можливість ліквідувати це об’єднання", - написав він у листі до чеського євродепутата Яроміра Штетіни.

Зазначається, що громадське об’єднання "Представницький центр ДНР" минулого місяця заснувала Неллі Ліскова, що є лідером чеського популістського антиєвропейського об’єднання "Національна самооборона".

Повідомляється також, що напередодні анонсованого відкриття МЗС Чехії вже виступало з заявою, що "самопроголошена "ДНР" не може мати в Чехії жодної дипломатичної місії чи консульського представництва, бо це утворення не є державою".

УКРІНФОРМ

Більше по темі: Бойовики відкрили в Чехії установу під вивіскою "представництва ДНР"

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX