Навигатор

На чергову сесію міської ради виноситься 60 проектів рішень

26-го жовтня відбудеться чергова сесія міської ради. Депутати розглянуть 60 проектів, які стосуються роботи КП “Бердянськводоканал”, земельних питань, затвердження бюджету за підсумками роботи 9 місяців 2017-го року та ін.

Одним з найбільш дискусійних питань чергової сесії міської ради став проект рішення, згідно якого пропонується з міського бюджету виділити 4,3 мільйони гривень на проведення централізованого водопостачання та демонтажу водорозбірних колонок. Це питання викликало жваву дискусію під час попереднього розгляду на профільній депутатській комісії з питань ЖКГ, ПБК та на депутатському дні.

В Бердянську на сьогоднішній день існує 84 колонки водоразбору. За офіційною інформацією “Бердянськводоканалу” їх користувачами визначено 1920 абонентів. За результатами перевірок комунальників, фактично користують цими колонками 310 абонентів. Пропонується впродовж трьох років провести роботи з демонтажу цих колонок і приєднання мешканців до централізованого водопостачання. Технічно — комунальники прокладуть мережу до двору користувача, подальші роботи з прокладення водогону безпосередньо в домоволодіння — клопіт мешканців.

Такий підхід задовольнив не всіх депутатів, тому керівництву “Бердянськводоканалу” рекомендувала провести роботи з облаштування кранів безпосередньо поблизу домоволодінь. Таким чином, малозабезпечені сім'ї матимуть змогу користуватись доступною водою і сплачувати за неї відповідно до показників вимірювального пристрою. Реалізувати програму планується за два роки — в поточному підготувати необхідну технічну документацію, а в наступному — провести роботи з прокладання централізованої мережі та демонтажу колонок.

За інформацією начальника фінансового управління мерії надходження до  міського бюджету за 9 місяців поточного року склали 770 мільйонів. Видатки — 715. Власні надходження 248 мільйонів. Перевиконання бюджету склало 15 мільйонів. Ці кошти перерозподілять на черговій сесії міської ради.

Крім того, міська рада планує клопотати перед Запорізькою обласною державною адміністрацією про передачу в комунальну власність земельних ділянок Азмолу, які на сьогодні залишаються власністю держави.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX