Навигатор

На екскурсію в музей “БМТП”

14-го травня, в рамках професіографічної екскурсії до порту Бердянськ, яку для бердянських школярів організувала БФ АМПУ, учні ЗОШ №2 завітали до музею Бердянського морського торговельного порту.

Історія порту — історія міста. Як зародився порт, як зростало поселення біля гавані, набуття статусу міста, розширення міжнародних зв'язків, модернізація, війни ХХ століття — існування міста, його розвиток і добробут завжди були нерозривно пов'язані з Бердянським портом. До речі, сьогоднішні негаразди в порту вже відобразились на економіці міста.

Завідуючий музеєм ДП “БМТП”, місцевий краєзнавець Євген Денисов коротко розповів учням загальноосвітньої школи №2 основні віхи історії Бердянського порту і самого міста. Історія рідного краю з книжок і можливість отримати нові знання переглядаючи унікальні експонати, які зберігаються в портовому музеї і прослухати екскурсію — принципово різні речі. Саме тому, учні бердянських шкіл постійні гості музею Бердянського морського торговельного порту.

Портовики з радістю зустрічають юних бердянців і в подальшому готові всіляко сприяти всебічному розвитку нового покоління і прищеплювати любов до рідного міста та його історії.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX