Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

На позачерговій сесії міськради розподілили 1 мільйон 800 тисяч гривен державної субвенції

В Бердянську відбулась позачергова сесія міської ради, яку скликали для розподілення коштів державних субвенцій — освітньої та медичної.

З державного бюджету в Бердянськ надійшло 945 тисяч гривен в рамках освітньої субвенції. 345 тисяч направили на оплату послуг з теплопостачання в освітніх закладах, 199 тисяч — на  пластикові вікна, 399 тисяч — на закупівлі комп'ютерів та телевізорів. В рамках медичної субвенції Бердянськ отримав 868 тисяч гривен. Ці кошти направили на виплату заробітної платні співробітникам медичної сфери міста.

Крім того, на сесії розглянули ще одинадцять питань, які стосувались соціально-економічного розвитку міста, поточного, капітального ремонту та утримання об'єктів міського благоустрою, соціального захисту сімей, які опинились у складних життєвих умова і тп.

Зокрема в Програмі соціального захисту сімей міста, які знаходяться в складних життєвих обставинах, на 2014-2017 роки депутати збільшили розмір загального фонду на 100 тисяч гривень. Таким чином, в цілому за рік з міського бюджету бердянці отримають 891 тисячу 650 гривень.

На сесії депутати ініціювали створення робочої групи, яка проведе комплексну перевірку стану гуртожитків та визначить вартість їх реконструкції.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX