Навигатор

На сайті Укрзалізниці з'явилась можливість надсилати е-скарги

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» з 5 грудня  запустило онлайн-сервіс на головній сторінці сайту, на якому клієнтам буде надана можливість заповнити електронну форму звернень стосовно зауважень щодо сервісу та боротьби з корупцією.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». Новину передає «Преса України».

Державне акціонерне товариство залізничного транспорту загального користування «Укрзалізниця» сьогодні, 5 грудня, на офіційному сайті запустило онлайн-сервіс для заповнення е-скарг.

На головному сайті кожен охочий може заповнити електронну форму звернень стосовно зауважень щодо сервісу та боротьби з корупцією. Тобто про правопорушення чи неправомірну діяльність співробітників «Укрзалізниці» можна повідомити не тільки на гарячі лінії, а й за допомогою повідомлення, надісланного на електронну пошту.

Для заповнення е-скарги потрібно найперше вибрати із загального меню вид скарги (пасажирська, приміських послуг чи антикорупційна). Далі заявнику необхідно зазначити ім’я, електронну адресу, тему повідомлення та сформулювати його зміст. Також керівництво «Української залізниці» зазначило, для того, щоб співробітники держтовариства детально розглянули звернення, його зміст має бути конкретним, із зазначенням дати, місця, номера поїзда, вагону, сполучення та інших подробиць. Це дасть можливість залізничникам ґрунтовно проаналізувати ситуацію та своєчасно  зреагувати на негативні випадки.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX