Навигатор

На засіданні оборонного комітету Юрій Луценко виступить з доповіддю щодо розслідування агресії РФ

Юрій Луценко - генеральний прокурор України Юрій Луценко - генеральний прокурор України

Генеральний прокурор Юрій Луценко 7 вересня доповість про хід розслідування за фактом "розв’язання і ведення представниками влади Російської Федерації та службовими особами збройних сил РФ за змовою з терористичними угрупуваннями агресивної війни з Україною" на засіданні комітету Верховної Ради з питань безпеки та оборони. Про це пише 112.ua.

Також на його сторінці в соціальній мережі Facebook йдеться про те, що доклад стосуватиметься перспектив притягнення винних до кримінальної відповідальності за даним провадженням.

Зокрема Юрій Луценко зазначив, що досудове розслідування здійснюється головною військовою прокуратурою з вересня 2014 р. У справі охоплено весь період агресії з лютого 2014 р. (окупація півострову Крим, проведення Антитерористичної операції на Донбасі).

Луценко каже, що завдяки експертизі 3600 бойових та інших документів, вдалося "проаналізувати причини великих втрат української армії".

"Обсяг матеріалів кримінального провадження становить понад 800 томів (із них 350 мають гриф "Таємно" і "Цілком таємно"). Допитано понад 1400 потерпілих, понад 2000 свідків, проведено понад 1800 судових експертиз, здобуто понад 100 000 одиниць речових доказів", - написав Луценко.

Він зазначив, що також було проведено "унікальну судову комісійну військову експертизу", яка тривала майже рік і в якій, окрім фахівців силових структур, брав участь редактор видання "Цензор.нет" Юрій Бутусов – "представник громадськості, який має беззаперечний авторитет та довіру в суспільстві".

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ підозрює в скоєнні злочинів проти основ національної безпеки України 18 високопоставлених російських чиновників і силовиків. Їх оголошено в розшук.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX