Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

НАБУ розпочало кримінальне провадження за запитом народного депутата Соболєва стосовно дій керівництва ДП “АМПУ” та ТОВ “Аскет Шиппінг”

Народний депутат України Сергій Соболєв повідомив керівництво ДП “БМТП” та Комітет захисту Бердянського порту та  про отримання відповіді на свій депутатський запит стосовно ситуації, що склалася в Бердянському морському торговельному порту.

Нагадаємо, на зустрічі з колективом порту 18 квітня заступник голови фракції ВО “Батьківщина” в Парламенті повідомив портовиків, що 7 квітня він звернувся із депутатським запитом до Генерального прокурора України Юрія Луценка стосовно незаконних дій керівників Міністерства інфраструктури, ДП “АМПУ” та ТОВ “Аскет Шиппінг”.

У відповіді за підписом заступника Генерального прокурора України — керівника Спеціалізованної антикоррупційної прокуратури Назара Холодницького йдеться про те, що “за фактами, викладеними в заяві, детективом Національного антикорупційного бюро України розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні... На теперішній час проводяться необхідні слідчі дії з метою всебічного, повного і неупередженного дослідження обставин кримінального провадження, Спеціалізованною антикоррупційною прокуратурою відповідно до вимог ст.2, ч.2 ст.9 КПК України буде надано їм належну правову оцінку та забезпечено прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень”.

Нагадаємо, що запит народного депутата України Сергія Соболева стосувався обставин отримання ТОВ “Аскет Шипінг” статусу портового оператора, за сприяння чиновників ДП “АМПУ” та Міністерства інфраструктури, із порушенням положень Закону України “Про морські порти України” та внесення його в Реєстр морських портів, що призвело до значних втрат бюджету України.

Нагадаємо, що Вознесенівським районним відділом Національної поліції м. Запоріжжя розслідується кримінальна справа за фактом спроби дачі хабаря посадовій особі Запорізького відділення Фонду держмайна України. За свідченнями голови відділення, конверт з хабарем в розмірі 3000$ знаходився в теці, яку залишила у приймальні представник ТОВ “Аскет Шиппінг”.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX