Навигатор

Нагальні проблеми докерів обговорили на раді бригадирів

Найбільш актуальними питаннями для докерів Бердянського морського торговельного порту було питання рівня заробітної платні. На відміну від інших співробітників порту, зарплата докера не є фіксованою і її розрахунок залежить від видів робіт, які виконує працівник. На кожен з них є свій коефіцієнт.

4-х денний робочий тиждень серйозно позначився на рівні середньої заробітної платні докерів-механізаторів. В січні середній показник оплати праці складав 5500 гривень, а в лютому опустився до 4600. Враховуючи такий стан речей, керівництво підприємства ухвалило рішення, при переході підприємства на неповний робочий тиждень цю норми до докерів не застосувати.

Однією зі складових, які впливають на рівень зарплати докера — є зачистка вагонів. На раді бригадирів досить довго тривала дискусія до якого сам види робіт заносити розчистку вагонів після металу.

В результаті обговорення, керівник БМТП Богдан Бабець закликав співробітників з розумінням віднестись до існуючої ситуації, адже для задоволення вимог докерів, необхідно збільшити тариф, а через такі дії порт може втратити одного з головних своїх партнерів.

Звернулись докери до керівництва підприємства і з проханням переглянути нормативи безпеки праці під час навантажувально-вивантажувальних робіт. Голова профспілкового комітету Василь Гривко підкреслив, що ці питання мають обов'язково проаналізувати і вжити заходів для їх реалізації.

За інформацією начальника комерційного відділу Сергія Онуфрієнко в березні планується перевалити близько 90 тонн вантажів. Крім того, Богдан Бабець повідомив, що є висока ймовірність придбання зернонавантажувача вже цієї весни, що дозволить знизити тариф на перевалку зернових і створити конкуренцію приватним портовим операторам.

За результатами засідання прийнято рішення проаналізувати зверення та пропозиції від докерів по тих питаннях, на які під час засідання не змогли знайти можливості для їх реалізації.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX