Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Народний депутат Соболєв заявив про лобіювання інтересів приватних портових операторів чиновниками морської галузі

6-го квітня, під час брифінгу у Верховній Раді, народний депутат України, заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв виступив із жорсткою заявою про відкрите лобіювання інтересів приватних портових операторів з боку окремих чиновників Адміністрації морських портів України та особисто заступником міністра інфраструктури Юрієм Лавренюком.

Народний депутат охарактеризував конфліктну ситуацію, яка склалась в Бердянському морському порту, де Юрій Лавренюк та в.о. директора БФ АМПУ Олександр Барчан публічно виступили на захист приватного портового оператора. Сергій Соболєв прокоментував і спробу вручення підозри про скоєння кримінального правопорушення з боку в.о. директора Бердянського морського торговельного порту.

Яке ж здивування, коли прокурор області пан Романов, замість того, щоб притягнути до відповідальності тих, хто лобіює інтереси приватних компаній на шкоду державному бджету України, вніс підозру в.о. директора Бердянського морського торговельного порту. За що? З те, що він “зухвало лобіював інтереси державної компанії”. Я такого формулювання не памятаю за всі роки незалежності України, - обурився народний депутат України Сергій Соболєв.

Сергій Соболєв запевнив, що по даному факту він направить відповідне звернення до Національного антикорупційного бюро України.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX