Навигатор

Наступного року ставка на дзвінки між мережами мобільних операторів буде знижена

З 1 січня 2017 року ставка, яку оператори платять за взаємоз'єднання своїх мереж (ставка інтерконекту), знизиться з 0,23 грн до 0,15 грн за хвилину.

Як повідомляє ipress.ua, таке рішення 30 серпня на своєму засіданні ухвалила Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

Комісія продовжує політику поетапного зниження ставки інтерконекту, розпочату в жовтні 2015 року, коли її з 36 копійок було знижено до 23 копійок, йдеться у повідомленні НКРЗІ.

Ставка інтерконекту - це ціна, яку повинен заплатити мобільний оператор іншому оператору, на мережу якого здійснив дзвінок його абонент. Собівартість такої послуги в Україні становить близько п'яти копійок. Зниження ставки, за задумом НКРЗІ, дасть можливість мобільним операторам зменшити тарифи на міжмережеві дзвінки.

Висока ставка інтерконекту призвела до того, що більшість дзвінків в Україні є внутрішньомережевими.

Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку пропонувала підняти ренту в діапазонах радіочастот 2300-2400 МГц і 2500-2700 МГц в 488 разів - з 40,92 гривні до 20 тисяч гривень за 1 МГц смуги в місяць.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX