Навигатор

Нацполіція отримає нові патрульні автомобілі

Mitsubishi Оutlander PHEV Mitsubishi Оutlander PHEV

За інформацією liga.net, Україна успішно провела переговори з японськими компаніями про продовження дії договорів купівлі / продажу в рамках Кіотського протоколу, які закінчилися в лютому 2016 року. "Кіотські" гроші будуть спрямовані на технічне переоснащення патрульних автомобілів для Національної поліції України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

 

"Мінприроди за дорученням Кабміну успішно провело переговори з японськими компаніями про можливість направлення 956 млн грн. на придбання автомобілів з гібридною силовою установкою в розмірі 100% від всієї решти коштів. Це гроші, які надійшли від японських приватних компаній за договорами в рамках Кіотського протоколу" , - зазначив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.


Він подякував японській стороні за співпрацю і зазначив, що нові гібридні автомобілі мають унікальні технічні характеристики і поєднують в собі бензиновий і два електромотора (сучасна технологія електрокара i-MiEV).


"Це автомобілі з гібридною установкою. Вони значно скорочують викиди парникових газів і набагато безпечніше для навколишнього середовища", - прокоментував міністр екології.


27 травня на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення про використання залишку отриманих від Японії "кіотських" коштів на закупівлю гібридних автомобілів для Нацполіціі.

"651 автомобіль Mitsubishi Оutlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric) з силовою гібридною установкою надійде в патрульну поліцію, групи швидкого реагування, а також обласні та територіальні відділення поліції", - зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

 

Закупівля автомобілів здійснюється через систему ProZorro в рамках Договору делегування, укладеного між Мінприроди та МВС України.

"Наші поліцейські отримають кращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати палива за рік можна заощадити близько 330 мільйонів гривень. За ці гроші можна купити ще близько 250 таких авто", - підкреслив Аваков.


Раніше "кіотські" кошти були використані, зокрема, для модернізації рухомого складу київського метрополітену (близько 1,9 млрд. Грн.) І модернізацію парку автомобілів Міністерства внутрішніх справ (понад 0,5 млрд. Грн.).

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX