Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Нові тарифи на Центральному ринку, кадрові перестановки в мерії, плани по реконструкціїї “Торпедо”, українізація Бердянська та інше з прес-конференції Володимира Чепурного

На черговій прес-конференції міського голови Бердянська та членів його команди представники влади відповіли на запитання журналістів та поділились планами з розвитку спорту, культури, розповіли про доцільність підвищення тарифів на Центральному ринку, охарактеризували готовність міста до ймовірного прийому біженців з Авдіївки.

Бердянськ готовий до прийому біженців з Авдіївки

У зв’язку з ескалацією конфлікту в зоні проведення АТО, систематичних спроб штурму Адіївки з боку російсько-терористичних військ, міський голова Володимр Чепурний повідомив, що міська влада готова до ймовірного прийому біженців. Визначено перелік об’єктів, де можна розмістити дітей, інвалідів, пенсіонерів.

Керівництво “Центрального ринку” розробить пропозиції з підвищення тарифів на право торгівлі

Таку ймовірність озвучив заступник директора КП “Центральний ринок” Анатолій Фойт. На думки фахівця, тарифи мають бути переглянути в сторону збільшення, оскільки не змінювались з 2011-го року.
Ініціативу комунальників підтримав і Володимир Чепурний.

Варто відзначити, що в минулому році керівництво комунального ринку все ж переглядало вартість одного місця для торгівлі, в залежності від його “економічної привабливості”. Тож, фактично, це вже буде друге підвищення тарифу за рік.

Крім того, Анатолій Фойт повідомив, що за минулий рік підприємтсво отримало чистого прибутку від проведення ярмарків — 800 тисяч гривень (встановлення малих архітектурних форм в центральній частині міста відбувалось за результатами аукціонів, кошти від яких надходили до КП “Центральний ринок”). В планах на 2017-й — капітальний ремонт даху, закупівля холодильного обладнання для реалізаторів мясної продукції, встановлення камера відеоспостереження та інше.

Реконструкція стадіону “Торпедо”

Міський голова Володимир Чепурний повідомив, що в поточному році представники влади планують переглянути існуючий проект реконструкції стадіону та найближчим часом розробити новий ескізний проект — для участі в конкурсі на право фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

В цьому році  Фонд регіонального розвитку нараховує 10 мільярдів гривень, 30% з яких будуть направлені на фінансування спортивних проектів. Ми розраховуємо потрапити в перелік переможців та за кошти ДФРР розпочати реконструкцію стадіону “Торпедо”.

В мерії призначено нового начальника транспортного відділу

Про це повідомив міський голова Володимр Чепурний. З 1-го лютого начальником транспортного відділу виконкому призначена Ірина Василівна Удовиченко, яка до цього часу працювала заступником начальника Управління праці та соціального захисту м. Бердянська. На думку міського голови, Ірина Василівна має достатню кваліфікацію для управління транспортним відділом. Колишній начальник — звільнився за власним бажанням.

Українізація Бердянська

В березні представники влади обіцяють представити на розгляд депутатів міської ради проект рішення з популяризації української мови, культури та традицій. Профільний заступник міського голови Юлія Дойнова повідомила, що триває робота з розробки даної програми і наразі збираються пропозиції від структурних підрозділів виконкому. Міський голова Володимир Чепурний запропонував і журналістам долучитись до розробки даного проекту рішення.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX