Навигатор

ОБСЄ моніторить ситуацію в Бердянському порту

Місії ОБСЄ, з другої половини 2018-го року, стали постійними гостями Бердянського морського торговельного порту. Європейські спостерігачі моніторять ситуацію в Приазов'ї і, зокрема, в Бердянському порту.

16-го травня відбувся черговий візит поважної місії ОБСЄ до Бердянського порту в складі двох спостерігачів Роланда Раймана і Урана Усенова та перекладача Арміне Егізарян. В останнє державний порт приймав представників ОБСЄ в грудні минулого року. Цього разу європейських партнерів цікавило чи змінилась економічна ситуація на підприємстві за минулі 5 місяців.

Зокрема, представників місії цікавило, чи вдалось державному порту повернути обробку металу, глини, які обсяги перевалки зернових і якою на сьогодні є номенклатура вантажів, які опрацьовуються в Бердянському порту? Олександр Трощенков детально охарактеризував хід довготривалих перемовин з Метінвестом і повідомив про основні причини, через які виробник металу, поки що, не відновив відправку продукції через Бердянський порт. Також, було детально повідомлено про особливості опрацювання глини і конкуренцію на ринку зернових в порту Бердянськ.

Керівництво порту озвучило основні цифри фінансового результату підприємства за попередній рік і І квартал 2019-го.

Наприкінці зустрічі Роланд Райман подякував керівництву підприємства за змістовну дискусію.

Ви значно покращили моє розуміння ситуації в регіоні та порту. Місія зацікавлена в безпеці Приазовського регіону, в тому числі і його економічній стабільності. Сподіваюсь, коли ми прибудемо до вас наступного разу, підприємство вже працюватиме з прибутком, - резюмував Роланд Райман.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX