Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Охорона дитячих освітніх закладів, питна вода в дитячі садочки, харчування безхатченків — результати засідання комісії по закупівлям

187 тисяч гривень з міського бюджета освоїть Бердянський міський відділок поліції за надання послуг з громадської безпеки в дитячих освітніх закладах міста; 111 тисяч гривень коштуватиме забезпечення дитсадочків питною водою; на харчування осіб без постійного місця проживання з міського бюджету виділено 14 тисяч гривень. На засіданні конкурсної комісії по закупівлям визначили організації, які надаватимуть вказані послуги.

187 тисяч гривень — загальна вартість обслуговування та обладнання нових “тривожних сигналізацій” в загальноосвітніх школах, дитячих садочках та станції юних натуралістів. На сьогодні на 10-ти об'єктах така сигналізація вже встановлена, ще на 12-ти її планують змонтувати в 2017-му році. Обслуговування буде проводитись Бердянським відділком поліції.

Питна вода для дитячих садочків

111 тисяч гривень коштуватиме постачання питної води для дошкільних навчальних закладів Бердянська. Згідно з рішенням конкурсної комісії по закупівлям, замовник послуги — міський відділ освіти, в умовах договору з постачальною організацією, має прописати санітарні вимоги до питної води.

Харчування безхатченків

До кінця року вартість харчування осіб без постійного місця проживання обійшлась міському бюджету міста в 14 тисяч гривень. Вартість одного обіду — 17 гривень. Згідно з доданого до пакету документів переможця конкурсу меню — передбачається перше (суп чи борщ), друге з м'ясним гарніром, чай з булочкою.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX