Навигатор

Олександр Трощенков: “Переді мною поставлено завдання налагодити роботу порту”

У четвер, 22 березня, новопризначений в.о. директора “БМТП” зустрівся з трудовим колективом і розповів про своє бачення напрямків розвитку "Бердянського морського торговельного порту".

Олександр Арнольдович Трощенков останній рік виконував обов'язки директора Миколаївського порту. З 5 березня цього року працює в "БМТП" — спочатку на посаді першого заступника, а після звільнення Богдана Бабця МІУ призначило Олександра Трощенкова в.о. директора підприємства з 16 березня. Загальний стаж роботи в морській галузі — 19 років.

В своєму першому офіційному виступі на зборах трудового колективу в якості керівника Олександр Трощенков підкреслив, що залучити нові вантажі швидко не вдасться, а давати голослівні обіцянки він не став. Основне завдання, яке поставило керівництво міністерства перед Олександром Трощенковим — налагодити ефективну роботу порту. Про лобіювання приватних структур з Миколаєва, від чого застерігають портовики, мова не йде.

Стосовно своєї кадрової політики Олександр Трощенков наголосив, що прийнято принципове рішення в подальшому спиратися на власні сили існуючого колективу. На зібранні пролунало запитання, чи готовий виконати рішення суду Олександр Трощенков з приводу відновлення на посаді Миколи Ільїна. Олександр Арнольдович готовий виконати рішення суду та розпорядження Міністерства і, в разі відновлення Миколи Ільїна, працюватиме на посаді першого заступника.

Голова профспілкового комітету Василь Гривко, підсумовиючи збори, закликав колег ефективно працювати для виконання поставлених завдань.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX