Навигатор

Оптимізацію видатків БМТП обговорили на зборах трудового колективу

У середу, 6-го червня, в актовій залі ДП БМТП відбулись збори трудового колективу, де розглянули питання щодо скорочення фонду заробітної плати державного підприємства. Керівництво порту оприлюднило складові тарифів та аналіз тарифних показників на основні вантажів, з якими на сьогодні працює БМТП, в порівнянні з деякими іншими держстивідорами. Члени трудового колективу виступили із пропозиціями щодо скорочення фонду заробітної плати без скорочень працівників.

 

Заступник директора з економіки Олександр Клименков повідомив, що на основі прогнозованих показників перевалки вантажів з існуючими тарифними ставками БМТП може стати збитковим за підсумками року.

З метою недопущення збитковості роботи підприємства було розроблено техніко-економічне обґрунтування необхідності скорочення основних затрат. За інформацією Олександра Клименкова найбільше впливають на формування тарифу утримання перевантажувальної техніки та фонд оплати праці. По першій складовій вже вжиті необхідні заходи — ремонт техніки буде проводитись власними силами, однак  цього недостатньо, щоб знизити тарифи. Тому пропонується на 10% скоротити фонд оплати праці.

В.о. заступника директора з експлуатації та логістики Сергій Онуфрієнко оприлюднив аналітику тарифних ставок на послуги в інших державних портових операторах. Для становлення конкурентно здатних тарифів, варітсть своїх послуг державному порту необхідно скоротити.

Заступник начальника служби управління персоналом Ольга Гладир повідомила, що на сьогодні по порту вже скорочено 24,5 вакантні посади. Однак, подальшого скорочення, яке торкнеться безпосередньо працюючих людей — не обійти, - зауважив, підсумовуючи доповіді, в.о. директора підприємства Олександр Трощенков.

Керівник підприємства озвучив і перспективи щодо проведення днопоглиблюваних робіт в Бердянському порту. На цю тему він спілкувався особисто з міністром та керівником АМПУ.

Ще одна болюча проблема для порту — співпраця з Укразалізнецею. Міністр Омелян особисто запропонував вихід із складної ситуації.

З іншого боку, в  своїх виступах портовики закликали керівніцтво підприємства уникнути скорочень, натомість прорахувати інші варіанти зменшення фонду оплати праці, в тому числі, скорочення рівня заробітної платні для всіх співробітників управління, перехід на неповний робочий тиждень, припинити фінансування бази відпочинку “Моряк” та інші варіанти.

Голова профспілкового комітету Василь Гривко запевнив, що всі пропозиції співробітників будуть розглянуті на засіданні профспілкового комітету 7-го червня і надані на розгляд комісії з проведення оптимізації.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX